Sezon pokazowy w Regina Arabians, c.d.

Cztery ostatnie miesiące roku to bardzo aktywny okres dla naszych pokazowych gwiazd. Szczególnie dla reprezentujących Regina Arabians ogierów.

Pełen sukcesów okazał się udział naszych koni w III Krakowskim Pokazie Koni Arabskich, który miał miejsce w dniach 7-8-9 września 2018.

Najpierw w klasie źrebiąt klaczka ELMONA (Medalion – El Medisa/Shanghai EA) zajęła drugie miejsce, a ogierek PEDGARD (Medalion – H Pepa H/H Angelo H) trzecie. A kolejnego dnia, po wygranych w klasach, EMAR AVI (Empire – El Medisa/Shanghai EA) został Złotym Medalistą Ogierów Rocznych zaś ATIUS O (Shahim Al Nakeeb – Atia oOne/Johann El Jamaal) Złotym Medalistą Ogierów Starszych.

Dwa Złote Medale, dwa tytuły Czempionów! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni z wyników naszych koni.

Trzy tygodnie później obydwa ogiery pojechały reprezentować Stadninę Regina Arabians w Pucharze Narodów w Aachen. Zarówno EMAR AVI jak i ATIUS O zaprezentowały się znakomicie, plasując się w TOP FIVE w klasach. EMAR AVI zajął IV miejsce w bardzo trudnej i doskonale obsadzonej klasie ogierów rocznych, a ATIUS O III miejsce w klasie ogierów 4-6 letnich.

Po występie w Czempionacie Europy, który organizowany był w tym roku w Lier, w Belgii, EMAR AVI powrócił do domu. Teraz czeka go odpoczynek, po długim i męczącym sezonie pokazowym.

EMAR AVI

Przed ATIUSEM O jeszcze udział w Czempionacie Świata w Paryżu, który odbędzie się w dniach 23-25 listopada. Będziemy go gorąco dopingować.

Dziękujemy po raz kolejny trenerom pracującym z naszymi końmi: Pawłowi Kozikowskiemu i Pawłowi Syliwoniukowi, za profesjonalizm i trud włożony w przygotowanie i zaprezentowanie powierzonych im koni.